• Bonus +595 bodů!620  595 

  Merlot 2018

  Jediné červené víno ze Sonberku, z nejlepší polohy vinohradu. Sytá, karmínově červená barva s nachovým okrajem a vysoká viskozita. Aroma je intenzivní a velmi mladistvé, nabízející tóny zralých ostružin višňového sirupu a povidel s dotekem spáleného dřeva a vavřínu. V chuti je víno plnější a strukturované, nabízející tón divokého koření, spáleného dřeva a povidel. Delší hřejivý závěr.

  Ideální se hodí k výrazným masům, zvěřině a hovězím steakům.

  Merlot 2018
  Akce
 • Bonus +368 bodů!369  368 

  Sekt Mikrosvín 2015 Traditional line

  Cuvée odrůd Rulandské bílé, Ryzlink vlašský a Chardonnay. Na kvasnicích zrálo minimálně 42 měsíců.

  Sekt je vhodný podávat jako přípitek, k jednohubkám či předkrmům.

  Ocenění: Prague Wine Trophy 2020 – Prague Premium Gold.

  Sekt Mikrosvín 2015 Traditional line
  Akce
 • Bonus +330 bodů!360  330 

  Crémant de Loire Cuvée Privée Rosé Brut

  Nádherná svůdná korálově oranžová barva, velmi jemné perlení. Ve svěží vůni objevujeme červené ovoce, rozmačkané jahody, kopr a estragon. Chuť má jemnou strukturu, v níž se snoubí ovoce a svěžest. Konec je velmi suchý, citrusový, s náznakem hořkého tónu. Pěkný crémant v klasickém stylu.
  Bude Vám chutnat ke kuřecímu salátu s estragonem, čerstvým krevetám, sushi s bílou rybou, rybí terrině, grilované tresce a sýru Saint-Marcellin či kozímu sýru.

  Crémant de Loire Cuvée Privée Rosé Brut
  Akce
 • Bonus +349 bodů!350  349 

  Prosecco DOC brut

  Kombinace organické kyselosti, pěny a sladkosti, zanechávající příjemné zážitky pro chuťové buňky. Měkká pěna. Květinový a bezový květ s krásnou svěží jablečnou intenzitou, které cítíme na začátku, následně doplněné ananasovými tóny na středním patře, komplexní a dlouho se rozvíjející.

  Perfektní v kombinaci s mořskými plody a skvělé mezi jídly.

  Prosecco DOC brut
  Akce
 • Bonus +340 bodů!355  340 

  Rivaj prosecco DOCG extra dry

  Živé bublinky v ústech doslova rozstřikují svěží příchutě limetky, citronové kůry a čerstvého světlého grapefruitu. Závěr je květinový a má v sobě příchuť jemného mandlového oleje, díky čemuž budete chtít už jen víc a víc. Víno je velmi suché a osvěžující. Je to úspěšný pokus o autentický styl prosecca.

  Perfektní k risotu s chřestem.

  Rivaj prosecco DOCG extra dry
  Akce
 • Bonus +359 bodů!395  359 

  Chardonnay

  V každé lahvi Chardonnay z vinařství Le Rughe jako když najdeme kousek místa odkud pochází, sluncem zalité italské vinice. Víno se tak vyznačuje intenzivní slámově žlutou barvou se zlatými odlesky a teplým a intenzivním jasem. Ve vůni cítíme ovocné tóny banánů, broskví a ananasu na minerálním pozadí s lehkým nádechem divokých květin. Zanechává krémový pocit v ústech.

  Perfektní s tvrdými sýry.

  Chardonnay
  Akce

Zobrazen 1. – 12. z 56 výsledků

Zobrazen 1. – 12. z 56 výsledků

Moje bonusy

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18-ti let.