Sbírejte Winíky s Wini.cz

U nás věrnost zachutná každému! Chuť je pro nás vše!

Sbírejte Winíky 🤪 s Wini.cz 🍀

Je to jednoduché, žádné univerzální přepočty, rébusy a podobně. Za každou utracenou 1 Kč s DPH na Wini.cz, Vám do vašeho osobního účtu připíšeme 1 bod (dále jen Winíky). Za Vaše Winíky (věrnostní body) bude možné měnit nebo získat různé druhy bonusových odměn, nebo lahví, slev, které průběžně budeme doplňovat na stránky Wini.cz.

O vybraných novinkách v bonusovém programu vás budeme informovat i prostřednictvím Newsletteru, některé bonusové věrnostní edice budou limitované počty kusů nebo obdobím po které budou v nabídce. I proto je pro vás tak přínosné, důležité a výhodné odebírat náš speciální a jedinečný Newsletter. Přihlaste se k odběru ihned a buďte součástí unikátního konceptu Wini.cz!

Jako první věrnostní bonus jsme si pro vás připravili možnost získat slevovou poukázku v hodnotě 500 Kč s DPH na další nákup na našem eshopu Wini.cz, kterou získáte při dosažení 20 000 Winíků tzn. po dokončení nákupu v hodnotě cca. 20 000 Kč s DPH na našem eshopu Wini.cz. Dále můžete získat Winíky i za hodnocení vína, které vám chutnala (recenze) a také za to, že pozvete někoho k nám do Wini.cz. Pokud byste kupovali produkty s bonus kódem na Winíky to vliv nemá, což je pro Vás výhodou.

A jelikož náš eshop Wini.cz vznikl především pro Vás naše zákazníky, abychom vám dali možnost spolupodílet se na jedinečných chuťových zážitcích z vína, které máme tak rádi. I věrnostní bonusový program, je tu pro vás a chceme, aby jste si v něm mohli užívat co máte rádi, proto až společně vyprázdníme pár lahvinek vína do dna, budete mít možnost i konkrétně se podílet na tipech, doporučeních a přáních co by jste chtěli, aby se v našem věrnostním bonusovém programu objevilo za předměty, zážitky, chutě… Sklenku na to!

Nicméně protože jsem na jedné straně národ Švejků a na té opačné národ Kafky, tak prosím pokud už chcete začít nyní přemýšlet co by se vám líbilo, vynechejte tipy jako: „Degustace s Járou Cimrmanem“, „Diogénův sud plný mého oblíbeného vína“, „Střízlivého manžela/partnera“, „Veselou ovíněnou přítelkyni/manželku“ apod. Né, že bychom to pro vás rádi nezařídili, ale radši ochutnáme dalších pár vín, z čehož budeme mít požitek všichni prakticky hned, než měsíce zoufale pod Akropolí shánět prázdné sudy. 

Za tým Wini.cz přejeme u nás velké útraty a hodně Winíků. 💚🍾🥂⏳

Všechna práva na úpravy, změny, rozšíření apod. vyhrazena.