Můj účet
  • No products in the cart.
Image Alt

Le Rughe

Mezi tradicí a inovací:

statek Le Rughe, pěstování a výroba vína. Příběh vášně a oddanosti: Vinicoltura Le Rughe Bylo to v šedesátých letech, kdy byl Gaetano poprvé ohromen schopnostmi vinařů, kteří na kopcích v okolí Conegliana pěstovali místní odrůdy vín a vyráběli světově nejproslulejší vína. To místo všichni znají: když se zmíní kopce Veneta, pozlacené sluncem, myšlenky okamžitě zabloudí k bílému vínu s charakteristickou žlutou „slaměnou“ barvou, slavné Proseco bla bla bla… Fascinován jeho bezchybností a kvalitou, Gaetano se rozhodl začít vyrábět víno založil Vinoculturu…blabla v zeleném srdci Venetských vinařských polí. Tolik se stalo od té doby, co podnikl tyto malé první krůčky k výrobě vlastního vína. Pokrok, technologie a modernizace proměnily krajinu severovýchodní Itálie a učinily z ní prosperující průmyslové území, jak ho nyní známe. Ale za závěsem průmyslové výroby je dodnes dálnice číslo třináct, která vás zavede do zelených kopců Conheliana, ozářených sluncem, kde vinaři dodnes věnují svůj čas pěstování hroznů. Zde se nachází vinohrady Vinocultury…..blabla statek, který zasvětil vše výrobě kvalitního vína. Kombinuje tradiční mistrovské know-how s moderními technologiemi. Dnes je Le Rughe proslulá značka. Přijďte ochutnat! Nebudete zklamáni!

Oblast Conegliano hills, jedině zde můžete vyrábět pravé Prosecco

Opravdu musíme poznamenat, že tato oblast je krásná až pohádková.

To really notice all the breath-taking beauty of our softly rolling, curvy hills near Conegliano and those that are harsher and sometimes steep in the Valdobbiadene, area, you simply have to live them! We winegrowers who have our homes here and who really live them on a daily basis, love them to the core and are filled with ecstasy and admiration every time we round a bend and find ourselves looking at a vineyard clinging to the hillside, a living work of art on a canvas painted by the most genial of impressionists. Colours which, on our “shores”, change from season to season, ranging from the full brown of the arched fruit canes, ready – in a spring that started out cold – to open their swollen buds, progressing to the luxuriant green of the whole summer, in which the bunches blossom and start to swell, ending up with the golden yellow of the leaves and grapes just waiting to be picked.

Jste starší 18-ti let? Obsah tohoto webu je pouze pro osoby starší 18-ti let, potvrďte zda jste starší nebo prosíme odejděte.
cs_CZCzech
en_GBEnglish cs_CZCzech